07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
Games
07:45 - 08:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
08:15
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
08:45
TRX
08:45 - 09:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
09:00
Recovery
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
09:15
09:30
09:45
Power
09:45 - 10:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
10:00
Cycle
10:00 - 10:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Kundalini Yoga
10:00 - 10:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
10:45
11:00
TRX
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
11:30
11:45
Cycle
11:45 - 12:30 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
12:30
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
13:00
Power
13:00 - 13:55 (55 хв)
Марія Волкова
Записатись
13:15
Climb
13:15 - 14:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:45
Barre
13:45 - 14:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
14:00
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
14:30
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
15:15
Recovery
15:15 - 16:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
15:30
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
16:00
16:15
TRX
16:15 - 17:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
16:30
Cycle
16:30 - 17:15 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
16:45
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
17:15
Power
17:15 - 18:10 (55 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:45
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
18:15
Climb
18:15 - 19:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
18:30
Cycle Music Fest
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
19:15
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Suicide Squad
19:30 - 20:30 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
20:00
Cycle
20:00 - 20:45 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:15 (60 хв)
Анна Тимощук
Записатись
20:30
Kundalini Yoga
20:30 - 21:15 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
20:45
Power
20:45 - 21:40 (55 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
21:00
21:15
21:30
07:00
Power
07:00 - 07:55 (55 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
07:15
Boxing
07:15 - 08:00 (45 хв)
Артем Хілініч
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
07:45
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
08:15
Cardio + ABS
08:15 - 09:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
GAMES OVER *
08:15 - 09:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
08:45
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 хв)
Артем Хілініч
Записатись
09:15
Climb
09:15 - 10:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Games
09:15 - 10:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
09:45
10:00
10:15
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
10:45
Barre
10:45 - 11:30 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
11:00
TRX
11:00 - 11:45 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
11:15
11:30
11:45
Barre
11:45 - 12:30 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
12:00
Power
12:00 - 12:55 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
12:15
12:30
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Animal Flow
13:15 - 14:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
14:30
Recovery
14:30 - 15:25 (55 хв)
Андрій Несімока
Записатись
14:45
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
15:15
15:30
15:45
Power
15:45 - 16:40 (55 хв)
Андрій Несімока
Записатись
16:00
Climb
16:00 - 16:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Recovery
17:00 - 17:55 (55 хв)
Анна Мазная
Записатись
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
17:30
Cycle
17:30 - 18:15 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
17:45
18:00
18:15
Climb
18:15 - 19:00 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
18:30
Power
18:30 - 19:25 (55 хв)
Анна Мазная
Записатись
18:45
Cycle Music Fest
18:45 - 19:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
19:45
GAMES OVER *
19:45 - 20:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:30
Recovery
20:30 - 21:25 (55 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
20:45
TRX
20:45 - 21:30 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
21:15
Climb
21:15 - 22:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
21:30
21:45
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
TRX
07:00 - 07:45 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
08:30
08:45
Recovery
08:45 - 09:40 (55 хв)
Віталій Бадун
Записатись
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
09:15
TRX
09:15 - 10:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
09:30
09:45
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
10:15
Games
10:15 - 11:00 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
10:30
Climb
10:30 - 11:15 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
11:00
Kundalini Yoga
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
11:15
TRX
11:15 - 12:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
11:30
11:45
12:00
Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
12:15
Games
12:15 - 13:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
12:45
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
13:15
Power 100
13:15 - 14:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre
13:15 - 14:00 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
13:45
14:00
Boxing
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
14:15
Hatha yoga
14:15 - 15:10 (55 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
14:30
Barre TRX
14:30 - 15:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
14:45
15:00
Climb
15:00 - 15:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
15:15
15:30
Games
15:30 - 16:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
16:00
16:15
16:30
Cycle
16:30 - 17:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
16:45
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:45
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
18:30
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Cycle
18:45 - 19:30 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
19:00
Climb
19:00 - 19:45 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
19:45
Cycle Pro
19:45 - 20:40 (55 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
20:15
Stretching
20:15 - 21:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 хв)
Віталій Бадун
Записатись
20:45
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
21:15
21:30
07:00
Climb
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
07:15
Boxing
07:15 - 08:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
Cycle
07:15 - 08:00 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
07:45
08:00
Climb
08:00 - 08:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
08:15
Games
08:15 - 09:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
08:45
09:00
Climb
09:00 - 09:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
09:15
TRX
09:15 - 10:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
09:45
10:00
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
Power
10:15 - 11:10 (55 хв)
Анна Мазная
Записатись
10:30
Stretching
10:30 - 11:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre
10:30 - 11:15 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
10:45
11:00
11:15
11:30
Games
11:30 - 12:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
11:45
Dance Mix
11:45 - 12:30 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
GAMES OVER *
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Barre
13:15 - 14:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
14:15
Animal Flow
14:15 - 15:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
14:30
Barre TRX
14:30 - 15:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
14:45
15:00
15:15
15:30
Recovery
15:30 - 16:25 (55 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
15:45
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
16:30
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
17:00
Climb
17:00 - 17:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
Cycle
17:00 - 17:45 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
17:15
Power
17:15 - 18:10 (55 хв)
Марія Волкова
Записатись
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
17:45
18:00
Stretching
18:00 - 18:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
18:15
Climb
18:15 - 19:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
19:00
Party Cycle
19:00 - 19:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
19:15
19:30
Suicide Squad
19:30 - 20:30 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
19:45
Climb
19:45 - 20:30 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
Barre
20:00 - 20:45 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
20:30
20:45
Power
20:45 - 21:30 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
21:00
Stretching
21:00 - 21:55 (55 хв)
Діана Сушко
Записатись
21:15
21:30
21:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
08:15
08:30
08:45
Power 100
08:45 - 09:40 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
09:15
Cycle
09:15 - 10:00 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
09:45
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Hatha yoga
10:00 - 11:00 (60 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
10:15
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre TRX
10:30 - 11:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
11:30
Dance Mix
11:30 - 12:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
11:45
12:00
Climb
12:00 - 12:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
12:15
Barre
12:15 - 13:00 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
12:30
TRX
12:30 - 13:15 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
12:45
Cycle
12:45 - 13:30 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
13:00
Kundalini Yoga
13:00 - 13:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
13:15
Recovery
13:15 - 14:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:30
Games
13:30 - 14:15 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
13:45
Cycle
13:45 - 14:30 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
14:00
Boxing
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
14:15
Climb
14:15 - 15:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
14:30
TRX
14:30 - 15:15 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
Barre
14:30 - 15:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
14:45
15:00
15:15
15:30
Games
15:30 - 16:15 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
Stretching
15:30 - 16:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
15:45
16:00
Climb
16:00 - 16:45 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
16:15
16:30
Recovery
16:30 - 17:25 (55 хв)
Андрій Несімока
Записатись
16:45
TRX
16:45 - 17:30 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:15
17:30
17:45
Power
17:45 - 18:40 (55 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
Dynamic meditation
18:00 - 19:30 (90 хв)
Анна Балицька
Записатись
18:15
18:30
18:45
19:00
Cycle
19:00 - 19:45 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
Games
19:00 - 19:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
19:15
19:30
08:00
Power 100
08:00 - 08:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
09:15
Cardio + ABS
09:15 - 10:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
09:30
Boxing
09:30 - 10:15 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
09:45
10:00
Dance Mix
10:00 - 10:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Cycle
10:15 - 11:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
10:30
TRX
10:30 - 11:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 хв)
Роман Осипов
Записатись
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
11:15
11:30
Games
11:30 - 12:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
11:45
Climb
11:45 - 12:30 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
12:00
12:15
12:30
TRX
12:30 - 13:15 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Barre
12:30 - 13:15 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
12:45
13:00
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:30
Power
13:30 - 14:25 (55 хв)
Павло Барабаш
Записатись
13:45
14:00
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
14:30
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
15:00
Boxing
15:00 - 15:45 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
15:15
Games
15:15 - 16:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
15:30
Stretching
15:30 - 16:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
15:45
16:00
16:15
Suicide Squad
16:15 - 17:15 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
16:45
17:00
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Stretching
17:30 - 18:25 (55 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
Games
18:45 - 19:30 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
19:00
19:15
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Діана Сушко
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
08:00
Climb
08:00 - 08:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
TRX
08:00 - 08:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
09:00
Animal Flow
09:00 - 09:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
09:15
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
09:45
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
Games
10:00 - 10:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
10:15
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
10:45
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
Games
11:00 - 11:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
11:30
11:45
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
TRX
12:00 - 12:45 (45 хв)
Віталій Бадун
Записатись
12:15
Barre
12:15 - 13:00 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
12:30
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
TRX
14:00 - 14:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
14:15
Animal Flow
14:15 - 15:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
14:30
14:45
15:00
Power
15:00 - 15:55 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
15:45
16:00
Climb
16:00 - 16:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
16:15
16:30
16:45
Stretching
16:45 - 17:30 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
17:15
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:45
18:00
18:15
Climb
18:15 - 19:00 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
Games
18:30 - 19:15 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
19:00
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
TRX
19:30 - 20:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
19:45
20:00
Cycle
20:00 - 20:45 (45 хв)
Євген Жовтенко
Записатись
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
Stretching
20:15 - 21:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
20:30
Climb
20:30 - 21:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Power
20:30 - 21:25 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
20:45
21:00
21:15
Kundalini Yoga
21:15 - 22:00 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
21:30
21:45
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
Games
07:45 - 08:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
08:15
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
08:45
TRX
08:45 - 09:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
09:00
Recovery
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
09:15
09:30
09:45
Power
09:45 - 10:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
10:00
Cycle
10:00 - 10:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Kundalini Yoga
10:00 - 10:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 хв)
Марія Волкова
Записатись
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
10:45
11:00
TRX
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
11:30
11:45
Cycle
11:45 - 12:30 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
12:30
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
13:00
Power
13:00 - 13:55 (55 хв)
Марія Волкова
Записатись
13:15
Climb
13:15 - 14:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:45
Barre
13:45 - 14:30 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
14:00
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Андрій Несімока
Записатись
14:30
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
15:15
Recovery
15:15 - 16:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
15:30
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
16:00
16:15
TRX
16:15 - 17:00 (45 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
16:30
Cycle
16:30 - 17:15 (45 хв)
Світлана Саприкіна
Записатись
16:45
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 хв)
Поліна Рубаненко
Записатись
17:15
Power
17:15 - 18:10 (55 хв)
Ілларіон Єнтін
Записатись
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:45
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
18:15
Climb
18:15 - 19:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
18:30
Cycle Music Fest
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
19:15
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Suicide Squad
19:30 - 20:30 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
20:00
Cycle
20:00 - 20:45 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:15 (60 хв)
Анна Тимощук
Записатись
20:30
Kundalini Yoga
20:30 - 21:15 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
20:45
Power
20:45 - 21:40 (55 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
21:00
21:15
21:30