Climb

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Авторське тренування Smartass з використанням тренажера Versaclimber, який імітує подолання прямовисної скелі у високому темпі. Цей кардіо спринт ми чергуємо з роботою на підлозі з різним обладнанням: степом, гирями, гантелями та медболами.

Ми вибрали цей тренажер через його низький коефіцієнт травмонебезпечності (на відміну від бігової доріжки, наприклад) та високої ефективності спалювання калорій (від 500 калорій за тренування!). А в поєднанні з ретельно продуманим силовим навантаженням, яке підготували наші тренери, цей клас абсолютний фаворит серед тих, хто прагне до точеного мускулистого тіла.

Підходить тільки для підготовлених.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ТРЕНУВАННЯ:

- Якщо ви вперше на тренуванні, вам обов'язково потрібно прийти за 15 хвилин до початку, щоб отримати інструктаж і налаштувати тренажер.

- Не запізнюйтесь! Після початку тренування ми не пускаємо в зал. По-перше, ви можете травмуватися, якщо не розімнетесь і не розігрієтеся. По-друге, ми створюємо особливу атмосферу на наших тренуваннях завдяки світлу, музиці і роботі тренера. Буде нечесно по відношенню до інших гостей позбавляти їх цього крутого досвіду.

- Ми рекомендуємо легкий вуглеводний перекус, щоб ви були сповнені сил і змогли перемогти всіх на тренуванні.

- Обов'язково беріть з собою пляшку для води. У нас в роздягальні можна буде набрати смачну фільтровану питну воду.

- У роздягальні ви зможете взяти безкоштовний маленький рушник для обличчя.

легка інтенсивність
середня інтенсивність
кардіо