Dance Mix

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Пам'ятаєте те почуття, коли ви в клубі, звучить улюблена композиція, тіло вимагає руху, але ви відчуваєте себе скуто і здається, що ваші джаггеровські рухи недостатньо гарні? Забудьте про це!

У Smartass ми танцюємо в напів темних залах під актуальні хіти в супроводі тренера. А ще на цьому тренуванні ви отримаєте справжній заряд енергії та крутих емоцій! Ніяких складних рухів і комбінацій. Уявіть, що ви танцюєте під улюблену музику в нічному клубі, та ще й в оточенні таких же класних людей. Тільки у нас - це ще й гарне фітнес-навантаження! Let's dance! 

Підходить для всіх рівнів підготовки.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ТРЕНУВАННЯ:

- Якщо ви вперше на тренуванні, ми рекомендуємо прийти за 15 хвилин до початку, щоб отримати інструктаж і рекомендації від тренера.

- Не запізнюйтесь! Після початку тренування ми не пускаємо в зал. По-перше, ви можете травмуватися, якщо не розімнетесь і не розігрієтеся. По-друге, ми створюємо особливу атмосферу на наших тренуваннях завдяки світлу, музиці і роботі тренера. Буде нечесно по відношенню до інших гостей позбавляти їх цього крутого досвіду.

- Ми рекомендуємо легкий вуглеводний перекус, щоб ви були сповнені сил і змогли перемогти всіх на тренуванні.

- Беріть з собою пляшку для води. У нас в роздягальні можна буде набрати смачну фільтровану питну воду.

- У роздягальні ви зможете взяти безкоштовне маленький рушник для обличчя.

 

легка інтенсивність
середня інтенсивність
кардіо