Cycle

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Кардіо тренування в самому яскравому та незвичайному залі Smartass. На задній стіні знаходиться спеціальна композиція з коліс та динамічним свiтлом. Протягом тренування будуть змінюватися сценарії свiтла і швидкість "обертання" коліс, щоб заряджати вас на роботу та результат.

У кожного нашого тренера свій підхід до тренувань. Наприклад, приходьте до Марини Саєнко або Олександри Коваленко, якщо хочете зарядитися гарним настроєм під класні плейлисти, до Макса Цивинди за порцією гумору, до Андрія Матвієнка, якщо хочете вбитися в мотлох, до Карини Бортуаль або Ані Тимощук, якщо хочете різноманітного навантаження і до Олександра Максимчука, якщо хочете оволодіти ідеальною технікою.

Підходить для всіх рівнів підготовки.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ТРЕНУВАННЯ:

- Якщо ви вперше на тренуванні, вам обов'язково потрібно прийти за 15 хвилин до початку, щоб отримати інструктаж і налаштувати тренажер.

- Не запізнюйтесь! Після початку тренування ми не пускаємо в зал. По-перше, ви можете травмуватися, якщо не розімнетесь і не розігрієтеся. По-друге, ми створюємо особливу атмосферу на наших тренуваннях завдяки світлу, музиці і роботі тренера. Буде нечесно по відношенню до інших гостей позбавляти їх цього крутого досвіду.

- Ми рекомендуємо легкий вуглеводний перекус, щоб ви були сповнені сил і змогли перемогти всіх на тренуванні.

- Обов'язково беріть з собою пляшку для води. У нас в роздягальні можна буде набрати смачну фільтровану питну воду.

- У роздягальні ви зможете взяти безкоштовний маленький рушник для обличчя.

 

легка інтенсивність
середня інтенсивність
кардіо