Boxing

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Активний функціональний клас, який підійде усім рівням підготовки. Протягом 45 хвилин ви будете працювати по черзі з мішком та обважнювачами на підлозі. Тренер покаже прості комбінації на мішку - це буде вашим кардіо. Наступним буде блок на силу та рельєф зі спортивним інвентарем на підлозі. Ці блоки будуть чергуватися між собою.

Завдяки такій структурі м'язи швидше активуються, але повільніше втомлюються. Ви пропрацюєте руки, плечі, пресс, спину та ноги. 45 хвилин роботи в темному просторі, наповненому музикою і неймовірною енергією. Тільки ви і ваша груша!

Підходить для всіх рівнів підготовки.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ТРЕНУВАННЯ:

- Якщо ви вперше на тренуванні, вам обов'язково потрібно прийти за 15 хвилин до початку, щоб отримати інструктаж і дізнатися, як правильно тримати руки, намотувати бинти і чого остерігатися під час ударів.

- Ви можете придбати підкладки під рукавички і боксерські рукавички на рецепції. Якщо ви поки не впевнені в необхідності власного інвентарю, у нас є безкоштовні битки і боксерські рукавички в залі.

- Не запізнюйтесь! Після початку тренування ми не пускаємо в зал. По-перше, ви можете травмуватися, якщо не розімнетесь і не розігрієтеся. По-друге, ми створюємо особливу атмосферу на наших тренуваннях завдяки світлу, музиці і роботі тренера. Буде нечесно по відношенню до інших гостей позбавляти їх цього крутого досвіду.

- Ми рекомендуємо легкий вуглеводний перекус, щоб ви були сповнені сил і змогли перемогти всіх на тренуванні.

- Обов'язково беріть з собою пляшку для води. У нас в роздягальні можна буде набрати смачну фільтровану питну воду.

- У роздягальні ви зможете взяти безкоштовний маленький рушник для обличчя.

легка інтенсивність
середня інтенсивність
кардіо