Barre з Сухецьким

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Дууууууужеее красиве та ефективне тренування. Barre - це комбінація балету, фітнесу та пілатесу. Ви пропрацюєте все тіло без стрибків і бігу. Але завдяки спеціальним вправам, будуть задіяні всі м'язи, включаючи дрібні, які знаходяться під корсетом великих і не працюють у повсякденному житті. Завдяки цьому ви отримаєте витончені руки, як у балерин, підтягнуті та стрункі стегна, а також королівську поставу.

Залежно від складності тренування, ви будете працювати з власною вагою, одно кілограмовими гантелями, резинками та слайдерами, а також виконувати вправи біля верстата.

Підходить для всіх рівнів підготовки.

ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ

Если вы впервые на тренировке, вам обязательно нужно прийти за 15 минут до начала, чтобы получить инструктаж.
Обязательно берите с собой бутылку для воды. У нас в раздевалке можно будет набрать вкуснейшую фильтрованную питьевую воду.
Не опаздывайте! После начала тренировки мы не пускаем в зал. Вы можете травмироваться, если не разомнетесь и не разогреетесь. И будет нечестно нарушать настроенную тренером атмосферу занятия.
Вы можете приобрести подкладки под перчатки и боксерские перчатки на рецепции. Также у нас есть бесплатные битки и боксерские перчатки в зале.
Мы рекомендуем легкий углеводный перекус, чтобы вы были полны сил и смогли победить всех на тренировке.
В раздевалке вы сможете взять бесплатное маленькое полотенце для лица
Интенсивность
Легкая

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Бронювання тренувань, замовлення їжі в ресторані та сплата рахунків у декілька кліків

Другие тренировки