Cycle teen

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ:

Кардіо тренування в самому яскравому та незвичайному залі Smartass. На задній стіні знаходиться спеціальна композиція з коліс та динамічним свiтлом. Протягом тренування будуть змінюватися сценарії свiтла і швидкість "обертання" коліс, щоб заряджати вас на роботу та результат.

У кожного нашого тренера свій підхід до тренувань. Наприклад, приходьте до Марини Саєнко або Олександри Коваленко, якщо хочете зарядитися гарним настроєм під класні плейлисти, до Макса Цивинди за порцією гумору, до Андрія Матвієнка, якщо хочете вбитися в мотлох, до Карини Бортуаль або Ані Тимощук, якщо хочете різноманітного навантаження і до Олександра Максимчука, якщо хочете оволодіти ідеальною технікою.

Підходить для всіх рівнів підготовки.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Якщо ви вперше на тренуванні, вам обов'язково потрібно прийти за 15 хвилин до початку, щоб отримати інструктаж.
Обов'язково беріть з собою пляшку для води. У нас в роздягальні можна буде набрати смачну фільтровану питну воду.
Не запізнюйтесь! Після початку тренування ми не пускаємо в зал. Ви можете травмуватися, якщо не розімнетесь і не розігрієтеся. І буде нечесно порушувати налаштовану тренером атмосферу заняття.
Ви можете придбати підкладки під рукавички і боксерські рукавички на рецепції. Також у нас є безкоштовні битки і боксерські рукавички в залі.
Ми рекомендуємо легкий вуглеводний перекус, щоб ви були сповнені сил і змогли перемогти всіх на тренуванні.
У роздягальні ви зможете взяти безкоштовний маленький рушник для обличчя.
Під час тренування наші тренери знімають сторіз, щоб ти потім пишався собою. Бо якщо не зробив фото чи відео на тренуванні, то вважай, що й не був на ньому   😁

Якщо ти не бажаєш, щоб тренер тебе знімав або відмічав у сторіз, будь ласка, повідом йому про це заздалегідь.
Тривалість
45
ХВИЛИН
Інтенсивність
Кардіо

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Бронювання тренувань, замовлення їжі в ресторані та сплата рахунків у декілька кліків