07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
09:15
09:30
Boxing
09:30 - 10:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
09:45
10:00
Games
10:00 - 10:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Animal Flow
11:00 - 11:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
11:30
11:45
12:00
TRX
12:00 - 12:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Hot Ass
13:00 - 13:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 хв )
Артем Хілініч
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
17:15
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
17:45
18:00
Dance Mix
18:00 - 18:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
18:15
18:30
18:45
19:00
TRX
19:00 - 19:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
19:30
19:45
20:00
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
07:30
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
Power
10:00 - 10:55 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Hot Ass
11:00 - 11:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Recovery
12:00 - 12:55 (55 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
TRX
16:15 - 17:00 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
16:30
16:45
17:00
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
17:30
GAMES UA
17:30 - 18:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
17:45
18:00
18:15
18:30
Animal Flow
18:30 - 19:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
18:45
19:00
19:15
19:30
Power
19:30 - 20:25 (55 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
19:45
20:00
20:15
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre TRX
08:00 - 08:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
08:15
08:30
Boxing
08:30 - 09:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
08:45
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
09:30
09:45
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:55 (55 хв )
Вікторія Циган
Записатись
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
10:30
10:45
11:00
11:15
Recovery
11:15 - 12:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
11:30
11:45
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing UA
13:00 - 13:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Rock Games
16:00 - 16:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
17:30
17:45
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
18:15
18:30
FF Stretching
18:30 - 19:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
18:45
19:00
Power
19:00 - 19:55 (55 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
19:15
Boxing
19:15 - 20:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
19:30
Recovery
19:30 - 20:25 (55 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
19:45
20:00
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
07:15
07:30
Hatha yoga
07:30 - 08:25 (55 хв )
Анна Козаченко
Записатись
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Анна Козаченко
Записатись
09:15
09:30
Boxing
09:30 - 10:15 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
09:45
10:00
TRX
10:00 - 10:45 (45 хв )
Максим Цивинда
Записатись
10:15
Barre
10:15 - 11:00 (45 хв )
Анна Козаченко
Записатись
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
10:45
11:00
11:15
Recovery
11:15 - 12:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
11:30
Power
11:30 - 12:25 (55 хв )
Павло Барабаш
Записатись
11:45
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 хв )
Максим Цивинда
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Barre
14:00 - 14:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Rock Games
15:00 - 15:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Power
16:00 - 16:55 (55 хв )
Роман Осипов
Записатись
16:15
16:30
Boxing
16:30 - 17:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
16:45
17:00
Barre
17:00 - 17:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
Rock Games
18:00 - 18:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
18:45
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
19:15
19:30
Boxing
19:30 - 20:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
20:15
20:30
20:45
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
09:15
09:30
TRX
09:30 - 10:15 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
09:45
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Power
11:00 - 11:55 (55 хв )
Павло Барабаш
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Recovery
12:00 - 12:55 (55 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
GAMES UA
14:00 - 14:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Boxing
15:00 - 15:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
TRX
16:00 - 16:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
Dance Mix
18:00 - 18:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
18:15
18:30
18:45
19:00
Power
19:00 - 19:55 (55 хв )
Максим Довбуш
Записатись
19:15
Boxing
19:15 - 20:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 хв )
Анна Козаченко
Записатись
19:45
20:00
20:15
Games
20:15 - 21:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
20:30
Hatha yoga
20:30 - 21:25 (55 хв )
Анна Козаченко
Записатись
20:45
21:00
21:15
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
08:15
Boxing
08:15 - 09:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
09:15
09:30
Boxing
09:30 - 10:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
09:45
10:00
Games
10:00 - 10:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Animal Flow
11:00 - 11:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
11:30
11:45
12:00
TRX
12:00 - 12:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
12:15
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
12:45
13:00
Hot Ass
13:00 - 13:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 хв )
Артем Хілініч
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
17:15
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
17:45
18:00
Dance Mix
18:00 - 18:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
18:15
18:30
18:45
19:00
TRX
19:00 - 19:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
19:30
19:45
20:00
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
07:30
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
Power
10:00 - 10:55 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Hot Ass
11:00 - 11:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Recovery
12:00 - 12:55 (55 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 хв )
Андрій Сухецький
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
TRX
16:15 - 17:00 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
16:30
16:45
17:00
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 хв )
Катерина Боднарчук
Записатись
17:30
GAMES UA
17:30 - 18:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
17:45
18:00
18:15
18:30
Animal Flow
18:30 - 19:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
18:45
19:00
19:15
19:30
Power
19:30 - 20:25 (55 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
19:45
20:00
20:15
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
07:15
07:30
07:45
08:00
Barre TRX
08:00 - 08:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
08:15
08:30
Boxing
08:30 - 09:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
08:45
09:00
Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв )
Вікторія Циган
Записатись
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
09:30
09:45
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:55 (55 хв )
Вікторія Циган
Записатись
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
10:30
10:45
11:00
11:15
Recovery
11:15 - 12:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
11:30
11:45
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing UA
13:00 - 13:45 (45 хв )
Артем Хілініч
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Barre
15:00 - 15:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Rock Games
16:00 - 16:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
17:30
17:45
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 хв )
Максим Довбуш
Записатись
18:15
18:30
FF Stretching
18:30 - 19:15 (45 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
18:45
19:00
Power
19:00 - 19:55 (55 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
19:15
Boxing
19:15 - 20:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
19:30
Recovery
19:30 - 20:25 (55 хв )
Іван Тарасюк
Записатись
19:45
20:00
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
07:15
07:30
Hatha yoga
07:30 - 08:25 (55 хв )
Анна Козаченко
Записатись
07:45
08:00
Games
08:00 - 08:45 (45 хв )
Руслан Кудинов
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв )
Анна Козаченко
Записатись
09:15
09:30
Boxing
09:30 - 10:15 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
09:45
10:00
TRX
10:00 - 10:45 (45 хв )
Максим Цивинда
Записатись
10:15
Barre
10:15 - 11:00 (45 хв )
Анна Козаченко
Записатись
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
10:45
11:00
11:15
Recovery
11:15 - 12:10 (55 хв )
Максим Цивинда
Записатись
11:30
Games
11:30 - 12:15 (45 хв )
Павло Барабаш
Записатись
11:45
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 хв )
Максим Цивинда
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
Barre
14:00 - 14:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Rock Games
15:00 - 15:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
Power
16:00 - 16:55 (55 хв )
Роман Осипов
Записатись
16:15
16:30
Boxing
16:30 - 17:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
16:45
17:00
Barre
17:00 - 17:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
Rock Games
18:00 - 18:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 хв )
Роман Осипов
Записатись
18:45
19:00
Barre
19:00 - 19:45 (45 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
19:15
19:30
Boxing
19:30 - 20:15 (45 хв )
Олексій Пасюга
Записатись
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 хв )
Роман Кушніренко
Записатись
20:15
20:30
20:45