07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 хв)
Максим Олексюк
Записатись
07:30
TRX
07:30 - 08:15 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
07:45
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 хв)
Юлія Мельникова
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Наталя Пєнкіна
Записатись
08:45
09:00
09:15
09:30
Dance Mix
09:30 - 10:15 (45 хв)
Наталя Пєнкіна
Записатись
09:45
10:00
10:15
10:30
Stretching
10:30 - 11:15 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
13:00
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 хв)
Оля Бражник
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
16:00
17:00
18:00
Power
18:00 - 18:55 (55 хв)
Катерина Наумова
Записатись
18:15
18:30
Barre TRX
18:30 - 19:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
18:45
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
19:15
Games
19:15 - 20:00 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
19:30
Stretching
19:30 - 20:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
19:45
20:00
Cycle
20:00 - 20:45 (45 хв)
Катерина Наумова
Записатись
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
20:30
Barre
20:30 - 21:15 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
20:45
21:00
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Максим Олексюк
Записатись
07:15
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
07:45
Cycle
07:45 - 08:30 (45 хв)
Орест Волощук
Записатись
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 хв)
Максим Олексюк
Записатись
08:15
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
08:45
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
Barre TRX
10:00 - 10:45 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Row
11:00 - 11:45 (45 хв)
Орест Волощук
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Recovery
12:00 - 12:45 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
14:00
Barre
14:00 - 14:45 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
16:00
17:00
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 хв)
Оля Бражник
Записатись
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
18:45
19:00
TRX
19:00 - 19:45 (45 хв)
Оля Бражник
Записатись
19:15
19:30
Row
19:30 - 20:15 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
19:45
Cycle
19:45 - 20:30 (45 хв)
Катерина Наумова
Записатись
20:00
Barre
20:00 - 20:45 (45 хв)
Юлія Мосійчук
Записатись
20:15
Boxing
20:15 - 21:00 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 хв)
Катерина Наумова
Записатись
21:15
21:30
07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 хв)
Наталя Пєнкіна
Записатись
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 хв)
Максим Олексюк
Записатись
07:30
07:45
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 хв)
Наталя Пєнкіна
Записатись
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 хв)
Максим Олексюк
Записатись
08:30
Boxing
08:30 - 09:15 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 хв)
Орест Волощук
Записатись
09:00
TRX
09:00 - 09:45 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
Row
10:15 - 11:00 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
10:30
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
13:00
Power
13:00 - 13:55 (55 хв)
Орест Волощук
Записатись
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Cycle
18:00 - 18:45 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
18:15
18:30
Barre TRX
18:30 - 19:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
18:45
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 хв)
Катерина Наумова
Записатись
19:15
Boxing
19:15 - 20:00 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
19:30
Stretching
19:30 - 20:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
19:45
Cycle
19:45 - 20:30 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
20:00
20:15
Power
20:15 - 21:10 (55 хв)
Катерина Наумова
Записатись
20:30
Boxing
20:30 - 21:15 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
20:45
21:00
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Катерина Наумова
Записатись
07:15
Boxing
07:15 - 08:00 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
07:45
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 хв)
Катерина Наумова
Записатись
08:15
08:30
Stretching
08:30 - 09:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
08:45
Cycle
08:45 - 09:30 (45 хв)
Людмила Турик
Записатись
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександр Ковбасюк
Записатись
09:15
09:30
Barre TRX
09:30 - 10:15 (45 хв)
Катерина Тарасова
Записатись
09:45
10:00
Games
10:00 - 10:45 (45 хв)
Оля Бражник
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
12:00
TRX
12:00 - 12:45 (45 хв)
Оля Бражник
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
14:00
15:00
Cycle
15:00 - 15:45 (45 хв)
Юлія Мельникова
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 хв)
Юлія Мельникова
Записатись
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
18:45
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 хв)
Юлія Мельникова
Записатись
19:15
19:30
Row
19:30 - 20:15 (45 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Назар Бусько
Записатись
20:00
Barre TRX
20:00 - 20:45 (45 хв)
Юлія Мосійчук
Записатись
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 хв)
Юлія Мельникова
Записатись
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 хв)
Юлія Абрамчук
Записатись
20:45
21:00
Recovery
21:00 - 21:55 (55 хв)
Юлія Мосійчук
Записатись
21:15
21:30
21:45