07:00
Games Power
07:00 - 07:55 (55 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
📺 Hard core + ABS
07:00 - 07:45 (45 хв)
Анна Мазная
У запису
Записатись
07:15
Climb Cardio
07:15 - 07:50 (35 хв)
Марина Саєнко
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
📺 Total body
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
У запису
Записатись
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Games
08:15 - 09:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
08:45
09:00
📺 Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
09:15
Climb Arms + ABS
09:15 - 10:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
09:45
10:00
📺 Barre
10:00 - 10:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
TRX Basic
11:00 - 11:45 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
📺 Lower body + ABS
11:00 - 11:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Games Power
12:00 - 12:55 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Upper body + ABS
12:00 - 12:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Climb Ass + ABS
13:00 - 13:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Cycle
13:00 - 13:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
📺 Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Total body
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
14:30
Mobility
14:30 - 15:25 (55 хв)
Андрій Несимока
Записатись
14:45
15:00
📺 Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
📺 Dance Mix
16:00 - 16:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
📺 Cardio + ABS
17:00 - 17:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
У запису
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
📺 Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
18:15
Climb Arms + ABS
18:15 - 19:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
18:30
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Cycle
18:45 - 19:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
19:00
📺 Total body
19:00 - 19:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Games
19:45 - 20:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
20:00
Cycle
20:00 - 20:45 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
📺 Hatha yoga
20:00 - 20:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
20:15
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
20:45
TRX
20:45 - 21:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
21:00
21:15
07:00
TRX
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
📺 Barre
07:00 - 07:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
У запису
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
Climb Arms + ABS
07:45 - 08:30 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Games
08:00 - 08:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
📺 Lower body + ABS
08:00 - 08:45 (45 хв)
Анна Мазная
У запису
Записатись
08:15
08:30
08:45
09:00
TRX Basic
09:00 - 09:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
📺 Upper body + ABS
09:00 - 09:45 (45 хв)
Анна Мазная
У запису
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
Games
10:00 - 10:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Barre
10:00 - 10:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
📺 Stretching
10:00 - 10:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
TRX
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Kundalini Yoga
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
📺 Total body
11:00 - 11:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
📺 Mobility
12:00 - 12:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
N30
13:00 - 13:30 (30 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
13:30
13:45
14:00
Climb Ass + ABS
14:00 - 14:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Boxing
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Stretching
14:00 - 14:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Lower body + ABS
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
📺 Hard core + ABS
15:00 - 15:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
У запису
Записатись
15:15
Games
15:15 - 16:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
15:30
15:45
Mobility
15:45 - 16:40 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
16:00
📺 Total body
16:00 - 16:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
TRX Basic
17:00 - 17:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
📺 Hatha yoga
17:00 - 17:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
17:15
Flow Yoga
17:15 - 18:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
17:30
17:45
18:00
📺 Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
У запису
Записатись
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
19:00
📺 Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
У запису
Записатись
19:15
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre
19:30 - 20:15 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Cycle Pro
19:45 - 20:40 (55 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:00
📺 Stretching
20:00 - 20:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
20:15
20:30
Hatha yoga
20:30 - 21:15 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
21:00
21:15
21:30
07:00
Climb Arms + ABS
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
📺 Tae Bo
07:00 - 07:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
У запису
Записатись
07:15
Cycle
07:15 - 08:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
08:00
Climb
08:00 - 08:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Games
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
📺 Barre
08:00 - 08:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
08:15
08:30
Stretching
08:30 - 09:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
08:45
09:00
Climb Ass + ABS
09:00 - 09:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
TRX
09:00 - 09:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
📺 Total body
09:00 - 09:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
09:15
09:30
09:45
10:00
Games
10:00 - 10:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
Barre
10:00 - 10:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
📺 Stretching
10:00 - 10:45 (45 хв)
Коваленко/Несимока
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Games Power
11:00 - 11:55 (55 хв)
Анна Мазная
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
📺 Lower body + ABS
11:00 - 11:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
Stretching
12:00 - 12:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Climb
13:00 - 13:45 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Games
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Upper body + ABS
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
Barre
13:15 - 14:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
13:30
13:45
14:00
📺 Total body
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
14:15
Climb Arms + ABS
14:15 - 15:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
TRX Basic
14:15 - 15:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Mobility
14:15 - 15:10 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
14:30
14:45
15:00
📺 Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
📺 Barre
16:00 - 16:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
16:15
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
16:45
17:00
📺 Hatha yoga
17:00 - 17:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
Stretching
18:00 - 18:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
📺 Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
18:15
18:30
Climb Ass + ABS
18:30 - 19:15 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
TRX
18:30 - 19:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
19:00
Party Cycle
19:00 - 19:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
📺 Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
У запису
Записатись
19:15
19:30
Climb
19:30 - 20:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Games
19:30 - 20:30 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
19:45
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Barre
20:00 - 20:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Barre
20:00 - 20:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:30 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
21:15
21:30
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
09:45
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
10:15
Flow Yoga
10:15 - 11:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
10:45
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
11:15
Barre
11:15 - 12:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
11:30
Dance Mix
11:30 - 12:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
11:45
12:00
Climb Arms + ABS
12:00 - 12:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
12:15
Dance Mix
12:15 - 13:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Barre
12:15 - 13:00 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
12:30
12:45
13:00
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Mobility
13:15 - 14:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:30
Cycle
13:30 - 14:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
13:45
14:00
14:15
Climb Ass + ABS
14:15 - 15:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
14:30
TRX
14:30 - 15:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
14:30 - 15:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
14:45
15:00
15:15
15:30
Games
15:30 - 16:15 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Stretching
15:30 - 16:15 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
15:45
16:00
16:15
16:30
Mobility
16:30 - 17:25 (55 хв)
Андрій Несимока
Записатись
16:45
TRX Basic
16:45 - 17:30 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
17:15
17:30
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
09:15
Cardio + ABS
09:15 - 10:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
09:30
09:45
10:00
Climb Ass + ABS
10:00 - 10:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Dance Mix
10:00 - 10:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
10:15
Cycle
10:15 - 11:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
10:30
Boxing
10:30 - 11:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
11:15
11:30
Climb Arms + ABS
11:30 - 12:15 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
11:45
12:00
12:15
12:30
TRX
12:30 - 13:15 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Barre
12:30 - 13:15 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
12:45
13:00
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
13:30
Games Power
13:30 - 14:25 (55 хв)
Павло Барабаш
Записатись
13:45
14:00
14:15
Mobility
14:15 - 15:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
14:30
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
15:00
Boxing
15:00 - 15:45 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
15:15
Games
15:15 - 16:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
15:30
15:45
16:00
16:15
Barre
16:15 - 17:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
16:30
16:45
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Stretching
17:15 - 18:10 (55 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
17:30
17:45
18:00
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
📺 Cardio + ABS
07:00 - 07:45 (45 хв)
Андрій Матвієнко
У запису
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
📺 Barre
08:00 - 08:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
У запису
Записатись
08:15
Games
08:15 - 09:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
08:45
09:00
📺 Total body
09:00 - 09:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
09:15
Games Power
09:15 - 10:10 (55 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
09:45
10:00
📺 Stretching
10:00 - 10:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
📺 Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
TRX Basic
12:00 - 12:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
📺 Lower body + ABS
12:00 - 12:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Games
13:00 - 13:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Hard core + ABS
13:00 - 13:45 (45 хв)
Максим Цивинда
У запису
Записатись
13:15
Boxing
13:15 - 14:00 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Barre
13:15 - 14:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
13:30
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Upper body + ABS
14:00 - 14:45 (45 хв)
Анна Мазная
У запису
Записатись
14:15
14:30
14:45
15:00
Games Power
15:00 - 15:55 (55 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Total body
15:00 - 15:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
📺 Stretching
16:00 - 16:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
У запису
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Dance Mix
17:00 - 17:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
17:15
17:30
17:45
18:00
📺 Barre
18:00 - 18:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
18:30
Climb Ass + ABS
18:30 - 19:15 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
Games
18:30 - 19:15 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Cycle
18:45 - 19:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
19:00
📺 Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
У запису
Записатись
19:15
19:30
TRX
19:30 - 20:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Mobility
19:30 - 20:25 (55 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
19:45
Climb Arms + ABS
19:45 - 20:30 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
Party Cycle
19:45 - 20:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
📺 Barre
20:00 - 20:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
20:15
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
Kundalini Yoga
20:45 - 21:30 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
21:00
21:15
21:30
07:00
Boxing
07:00 - 07:45 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
N30
07:00 - 07:30 (30 хв)
Андрій Несимока
Записатись
📺 Barre
07:00 - 07:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
07:15
Barre
07:15 - 08:00 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
07:30
Cycle
07:30 - 08:15 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
07:45
Games
07:45 - 08:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
08:00
Boxing
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
📺 Power Balance
08:00 - 08:45 (45 хв)
Коваленко/Несимока
У запису
Записатись
08:15
08:30
Climb Ass + ABS
08:30 - 09:15 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
08:45
TRX Basic
08:45 - 09:30 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
Stretching
08:45 - 09:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
09:00
📺 Barre
09:00 - 09:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
У запису
Записатись
09:15
09:30
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 хв)
Олександра Коваленко
Записатись
Games Power
09:45 - 10:40 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
10:00
Kundalini Yoga
10:00 - 10:45 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
📺 Stretching
10:00 - 10:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
TRX
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
Записатись
📺 Hard core + ABS
11:00 - 11:45 (45 хв)
Анна Балицька
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Games
12:00 - 12:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Stretching
12:00 - 12:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Games Power
13:00 - 13:55 (55 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Upper body + ABS
13:00 - 13:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
У запису
Записатись
13:15
Climb
13:15 - 14:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Cycle
13:15 - 14:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
13:30
13:45
14:00
📺 Mobility
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
Barre
14:15 - 15:00 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
14:30
14:45
15:00
📺 Lower body + ABS
15:00 - 15:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
У запису
Записатись
15:15
Climb Cardio
15:15 - 15:50 (35 хв)
Марина Саєнко
Записатись
15:30
15:45
16:00
Mobility
16:00 - 16:55 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
📺 Cardio + ABS
16:00 - 16:45 (45 хв)
Андрій Матвієнко
У запису
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
Cardio + ABS
17:00 - 17:45 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
📺 Dance Mix
17:00 - 17:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
17:15
Games Power
17:15 - 18:10 (55 хв)
Максим Цивинда
Записатись
17:30
17:45
18:00
📺 Total body
18:00 - 18:45 (45 хв)
Олександра Коваленко
У запису
Записатись
18:15
Climb Arms + ABS
18:15 - 19:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Barre
18:15 - 19:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Dance Mix
18:30 - 19:15 (45 хв)
Анна Балицька
Записатись
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
19:00
📺 Kundalini Yoga
19:00 - 19:45 (45 хв)
Анна Балицька
У запису
Записатись
19:15
Barre
19:15 - 20:00 (45 хв)
Анна Тимощук
Записатись
19:30
Climb Ass + ABS
19:30 - 20:15 (45 хв)
Максим Цивинда
Записатись
Games
19:30 - 20:30 (60 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
Cycle
19:45 - 20:30 (45 хв)
Олександр Максимчук
Записатись
20:00
📺 Stretching
20:00 - 20:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:15 (60 хв)
Анна Тимощук
Записатись
20:30
20:45
Games Power
20:45 - 21:40 (55 хв)
Єгор Іванілов
Записатись
21:00
21:15
21:30
07:00
Games Power
07:00 - 07:55 (55 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
📺 Hard core + ABS
07:00 - 07:45 (45 хв)
Анна Мазная
У запису
Записатись
07:15
Climb Cardio
07:15 - 07:50 (35 хв)
Марина Саєнко
Записатись
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
📺 Total body
08:00 - 08:45 (45 хв)
Єгор Іванілов
У запису
Записатись
08:15
Climb
08:15 - 09:00 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Games
08:15 - 09:00 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
08:30
Barre
08:30 - 09:15 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
08:45
09:00
📺 Stretching
09:00 - 09:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
09:15
Climb Arms + ABS
09:15 - 10:00 (45 хв)
Павло Барабаш
Записатись
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
09:45
10:00
📺 Barre
10:00 - 10:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
10:15
10:30
10:45
11:00
TRX Basic
11:00 - 11:45 (45 хв)
Андрій Матвієнко
Записатись
Barre
11:00 - 11:45 (45 хв)
Аліна Кунцевська
Записатись
📺 Lower body + ABS
11:00 - 11:45 (45 хв)
Марина Саєнко
У запису
Записатись
11:15
11:30
11:45
12:00
Games Power
12:00 - 12:55 (55 хв)
Марина Саєнко
Записатись
Barre
12:00 - 12:45 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
📺 Upper body + ABS
12:00 - 12:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
У запису
Записатись
12:15
12:30
12:45
13:00
Climb Ass + ABS
13:00 - 13:45 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
Cycle
13:00 - 13:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
Записатись
Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Оксана Альмяшева
Записатись
📺 Barre
13:00 - 13:45 (45 хв)
Анна Тимощук
У запису
Записатись
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 хв)
Аліна Гаврик
Записатись
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 хв)
Андрій Несимока
Записатись
13:45
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 хв)
Марина Саєнко
Записатись
📺 Total body
14:00 - 14:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
14:15
Games
14:15 - 15:00 (45 хв)
Анна Мазная
Записатись
14:30
Mobility
14:30 - 15:25 (55 хв)
Андрій Несимока
Записатись
14:45
15:00
📺 Stretching
15:00 - 15:45 (45 хв)
Марина Кушніренко
У запису
Записатись
15:15
15:30
15:45
16:00
📺 Dance Mix
16:00 - 16:45 (45 хв)
Андрій Несимока
У запису
Записатись
16:15
16:30
16:45
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 хв)
Андрій Сухецький
Записатись
📺 Cardio + ABS
17:00 - 17:45 (45 хв)
Каріна Бортуаль
У запису
Записатись
17:15
17:30